Piniky.net Online

Piniky.net Gizlilik Politikası

Piniky.net olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza ve Pinikynet uygulamasına üye olan tüm kullanıcılara daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik.

Bu gizlilik politikası, Pinikynet uygulamasına ("Biz") https://apps.facebook.com/pinikynet konumundaki internet sitesi aracılığıyla ya da başka yollarla sağladığınız ve elektronik ortamda muhafaza ettiğimiz tüm bilgiler için geçerlidir. Bu gizlilik politikası ayrıca www.piniky.net internet sitesi kullanımınız esnasında elde edilen tüm kişisel bilgiler için de geçerlidir.

Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Piniky.net’e verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Piniky.net'in kendi bünyesinde istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Piniky.net dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahısların bu bilgilere izinsiz ulaşması ve bilgilerde değişiklik yapması mümkün değildir.

Sisteme girdiğiniz bilgiler, Türkiye Cumhuriyeti Yasal mevzuatı gereği yetkili kamu kuruluşları ve mahkemelerce talep edildiği taktirde paylaşılabilir.

İletişim

Piniky.net Gizlilik Politilası © Copyright 2017 Piniky.net